Історія Незалежної Жінки

Історія Незалежної Жінки

Фотопроект "Історія Незалежної Жінки"  від журналу РІА Україна. 

Незалежність... Для кожної з нас вона різна: для когось це - матеріальне становище чи соціальний статус, для когось незалежність духовна... Наша Україна НЕзалежна і кожна з нас прагне своєї свободи, кожна творить свою історію, будує власне життя по-особливому. Яка вона історія НЕзалежних жінок? Це перемоги й невдачі, сльози радості й болю, піднесення і відчай, проте в кожної своя і ми покажемо Вам історії кращих.

Read More

"ПОДАРУЙ МЕНІ ЛЮБОВ!"

"ПОДАРУЙ МЕНІ ЛЮБОВ!"

Cпільний проект Ярослава Мончака, Тетяни Ерхарт, фотошколи LIGHTHOUSE разом з вихованцями закладу релігійної організації Родинного дому «Покрова». Соціальну акцію фінансово підтримало ПрАТ «Львівобленерго»

Реалізація:  Шляхом створення професійних фотографій  показати  образи дітей у чорно-білому та кольоровому контрасті. Темні фото – відображатимуть життя дитини без сім’ї (її сірі будні, сумні очі та безмежну душу, яка потребує та очікує на тепло і любов), а кольорова гама фотографій (діти в гарному одязі у в професійному образі, ким в майбутньому хочуть стати) -  якнайкраще відобразить багатий внутрішній світ дитини, покаже що вихованці релігійних організацій, соціальних установ чи сиротинців -  це звичайні діти, які теж вміють і хочуть радіти життю, мають свої мрії та певні плани на майбутню професію і майбутнє загалом. От тільки насправді подарувати це майбутнє зможе лишень родина, яка вирішить усиновити дитину!

Read More

Art photo project "CELEBRITY"

Фотопроект CELEBRITY - цікавий експеримент, в якому українські знаменитості та IT-girls приміряли образи культових героїнь кінематографа, музичного мистецтва та fashion-індустрії. Щоб все стало максимально схожим, ми переглянули купу картинок в пошуках ідеальної подібності. Ретельно підбирали образи, якийсь час просто жили на знімальному майданчику та нарешті отримали бажаний результат - захоплені відгуки учасниць та прекрасні світлини. А щоб зрозуміти, наскільки нашим героїням близьке їх амплуа, ми спитали, чим же так захоплюють їх персонажі?

Read More