Bali Indonesia

Indonesia

Bali Indonesia

July 2017


Подорож на Індонезійський острів Балі

Для багатьох людей Балі це білий пісок , бірюзового кольору вода та пальми з кокосами. Все це місцями тут дійно так, але острів цікавий дещо іншим. На першомі місці мабуть балійський колорит, який мене "взяв" буквально перші хвилини, коли я сів на мотобайк (це їх основний засіб пересування) і проїхався по місцевих вулицях району Canggu. Відразу хотілося б відмітити що Балі дуже і дуже різне в залежності від району! Буквально 30 км. і таке враження, що ви вже не на Балі, а десь в туристичних точках Туреччини. Все заточено для туристів, на вулицях впарююють екскурсії, пропонують масажі та затягують в кафешки та ресторани у яких є навіть котлета "по-києвські" а балійські музиканти грають "Как упоительны в россии вечера" До речі росіян там найбільше. До такаго району відноситься Nussa Dua.   Перша лінія вся забудована пятизірковими готелями, у яких до речі проблема з хорошими пляжами  для купання. Тому переважно люди тусять в басейнах. Але якщо проїхатися 10 хв. то можна попасти на один з найращих пляжів Geger beach, де дійсно класний пляж. Бупліка там переважно 40+.

Balangan

Beach

А тепер про справжнє БАЛІ! Ми бували та проживали по пару днів у різних районах таких як: Canggu , Djim baran, Seminyak, Sanur, Ubud, Denpasar та Nussa Dua про яке я вже розказав. Ітак найбільше нам сподобався Canggu цей район був для нас першим, і після того як ми побували в інших районах ми знову до нього повернулися. Тут найбільша концентрація балійського колориту у поєднанні з сучасними стильними кафешками , Європейська молодь, яка приїжджає посьорфитися на океанських хвилях. До речі молодь (20-40р. ) тут складає мабуть 100% туристів)) переважно багато фрілансерів. Тому вся моя розповідь в більшій мірі буде відноситися саме до цього району. 

 

Місцеві жителі (Canggu)

Дуже привітні!!! Завжди посміхаються ,вітаються та раді поговорити з вами на англійській мові. Вона в них досить зрозуміла так як вони кантово та виразно говорять. Правда дуже смішно в них виходить літера Ф вона в них якось звучить як П. 50 вони кажуть Пипті)