Bali Indonesia

Indonesia

Bali Indonesia

July 2017


Подорож на Індонезійський острів Балі

Для багатьох людей Балі це білий пісок , бірюзового кольору вода та пальми з кокосами. Все це місцями тут дійно так, але острів цікавий дещо іншим. На першомі місці мабуть балійський колорит, який мене "взяв" буквально перші хвилини, коли я сів на мотобайк (це їх основний засіб пересування) і проїхався по місцевих вулицях району Canggu. Відразу хотілося б відмітити що Балі дуже і дуже різне в залежності від району! Буквально 30 км. і таке враження, що ви вже не на Балі, а десь в туристичних точках Туреччини. Все заточено для туристів, на вулицях впарююють екскурсії, пропонують масажі та затягують в кафешки та ресторани у яких є навіть котлета "по-києвські" а балійські музиканти грають "Как упоительны в россии вечера" До речі росіян там найбільше. До такаго району відноситься Nussa Dua.   Перша лінія вся забудована пятизірковими готелями, у яких до речі проблема з хорошими пляжами  для купання. Тому переважно люди тусять в басейнах. Але якщо проїхатися 10 хв. то можна попасти на один з найращих пляжів Geger beach, де дійсно класний пляж. Бупліка там переважно 40+.

Balangan

Beach

А тепер про справжнє БАЛІ! Ми бували та проживали по пару днів у різних районах таких як: Canggu , Djim baran, Seminyak, Sanur, Ubud, Denpasar та Nussa Dua про яке я вже розказав. Ітак найбільше нам сподобався Canggu цей район був для нас першим, і після того як ми побували в інших районах ми знову до нього повернулися. Тут найбільша концентрація балійського колориту у поєднанні з сучасними стильними кафешками , Європейська молодь, яка приїжджає посьорфитися на океанських хвилях. До речі молодь (20-40р. ) тут складає мабуть 100% туристів)) переважно багато фрілансерів. Тому вся моя розповідь в більшій мірі буде відноситися саме до цього району. 

 

Місцеві жителі (Canggu)

Дуже привітні!!! Завжди посміхаються ,вітаються та раді поговорити з вами на англійській мові. Вона в них досить зрозуміла так як вони кантово та виразно говорять. Правда дуже смішно в них виходить літера Ф вона в них якось звучить як П. 50 вони кажуть Пипті)

Ярослав Мончак — фотограф зі Львова, який працює в жанрах портретної зйомки і Ню.


monchak.jpg

Коли Ви захопились фотографією?

Це був приблизно рік 2008, тоді і думки не було займатись цим професійно, просто купив собі фотокамеру Canon A-400 (мильничка), та фотографував все підряд. В основному, це була зйомка макро та пейзаж. Поступово мені подобалось фотографувати людей, а точніше портрет. Ось тоді мене і понесло;) Прийшлось змінити «мильничку» на «дзеркалку» та повністю віддатись портретній зйомці. Портретна зйомка (процес та результат), це для мене заряд енергії.

16.jpg

Як відноситесь до критики?

Я дуже рідко прислуховуюсь до чиєїсь критики, так як бачення фотографії, це досить суб’єктивно. Є цільова аудиторія, яким подобаються мої роботи, а є й навпаки, яким незрозуміло, що і для чого фотографую. Подобатись всім на світі — неможливо!)

18.jpg

Яким місцям для зйомки надаєте перевагу?

Віддаю перевагу зйомці на пленері , тобто поза студією. Зйомка на різних локаціях відкриває більший простір для творчості. Є можливість більше передати атмосферу, антураж і т.п. Шукаю місця, які цікаві самі пособі,  а якщо ще  туди додати красивий жіночий образ, то такі зйомки мені дуже по душі.

 

Були якісь екстремальні зйомки?

Ооо, це була зйомка в Карпатах, пізно вночі, в холодній річці. Реквізит для зйомки спускали на шнурочку, з аварійного підвісного моста, на який страшно було навіть дивитись.

 

Роботи яких фотографів надихають?

Важко відповісти, так як вибірково подобаються роботи різних авторів. Ну, можливо це Паоло Роверсі, Ліндберг, круті портрети у Аліни Лєбєдєвої. Я можу точно назвати свою улюблену модель – Дар’я Вербова ;)

 

Знімали для глянцевих видань?

Так. Неодноразово знімав для видань “StyleBoom” , “Lviv Today”, “FotyMody” та інші.

 

Яку техніку використовуєте в роботі?

Canon 5d mark / 85mm / 50mm / 35mm

 

В чому шукаєте натхнення?

В красивих обличчях :)

 

 Матеріал взято з - inspired.com.ua