Ярослав Мончак

Ярослав Мончак - професійний фотограф. Член асоціації UAPP (Ukrainian Association of Professional Photographers), яка представляє професійних фотографів України в міжнародному фотографічному співтоваристві.
Займається мистецтвом фотографії близько 6 років, а його роботи знаходять чимало шанувальників не лише в усіх куточках України, але й за кордоном.
Висококваліфіковано працює з природним та студійним освітленням.
Ярослав має чималий досвід в різних сферах фотозйомки, багато фотографує для різноманітних українських та закордонних видань. Основні напрямки, в яких працює: портретна, модельна та рекламна зйомки.


Команда

Ліля Юрчишин Візаж / Стиль

Ліля Юрчишин

Візаж / Стиль

Пройшла навчання в MAC cosmetics (USA, Miami), стажування у школі Atelier - A (France, Paris). 
2007р – 3е місце на відкритому чемпіонаті Західної України з перукарського мистецтва візажу та нігтевої естетики «Світ Краси»
2010р – 1е місце, 10й Чемпіонат України зі стилю та візажу «Style Art», номінація «подіумний макіяж»
2011р – 1е місце, чемпіонат Західної України «Золотий Лев», номінація «подіумний макіяж»
2012р - 2е місце, чемпіонат Західної України «Золотий Лев», номінація «весільний макіяж»
2012р - 1е місце, відбірковий тур чемпіонату України з візажу "Молоді таланти України", номінація «фантазійний макіяж»
2012р - 3е місце, чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтевої естетики та макіяжу в номінаціях «подіумний макіяж», «фантазійний макіяж»

 
Наталя Новіцка Стиліст 

Наталя Новіцка

Стиліст 

Наталія Новіцька. В минулому - персонал шопер в Лондоні. На даний момент : стилізація зйомок для модельних тестів, приватних фотосесій та рекламних компаній, а також викладання стилістики одягу в модельних агенствах та для офісних працівників. Працювала для Harpers Bazaar Ukraine, роботи публікувалися на онлайн виданнях Buro 24/7, Cosmopolitan Ukraine.